Egyéb kategória

Kirsten Dunst kitálalt: kényszerítették a meztelenkedésre

Fény derült az igazságra a színésznő több évvel ezelőtti erotikus címlapfotójával kapcsolatban: kényszerítették a meztelenkedésre.
vous - 2015.10.16.
Kirsten Dunst kitálalt: kényszerítették a meztelenkedésre

Emlékeztek még a Maxim nevezetű újság címlapjára, amin Kirsten Dunst pózolt 18 évesen egy szál farmerdzsekiben? Most egy a Stylistnak adott interjúban vallott a fotózásról a színésznő. Elmondása szerint kényelmetlenül érezte magát, hogy ilyen kevés ruhát kellett viselnie.

Az interjú során pedig kiszakadt belőle az igazság: kényszerítették a meztelenkedésre. A kép tényleg jól sikerült, de most, hogy megtudtuk, mi is történt valójában, és belegondolunk, mekkora nyomás lehetett rajta emiatt, máris másképp látjuk a dolgot. Ilyen fiatalon nem olyan könnyű dolog egyszerűen annyit mondani, hogy nem.

Forrás:
AFP Europress Képügynökség

Szó szerint így nyilatkozott:

Túl fiatal voltam, nem tetszett. Nem volt jó, de szerencsére ezek után egy teljesen új csapatot kaphattam.

Mostanában talán a szokásosnál is többet hallhattatok a színésznőről, mivel a Fargo című sorozat új évadában Peggy Blomquistet, a kozmetikust alakítja, aki nem kevés bajba sodorja a férjét. Mi már alig várjuk a legfrissebb részeket, hogy újra lássuk régi kedvenc színésznőnket, aki mostani interjújával nagyon fontos dolgokra világított rá:

képesnek kell lennünk arra, hogy nemet mondjuk, hiszen ha valami olyasmibe megyünk bele, amit nem akarunk, az életünk végéig kísérteni fog.

Ajánlott cikkek

Top cikkek

Világ

Közösen kutatja a Velencei-tó helyzetét és lehetőségeit a Kodolányi Egyetem és a HÖOK
Világ
Közösen kutatja a Velencei-tó helyzetét és lehetőségeit a Kodolányi Egyetem és a HÖOK
vous - 2025.06.12.
Tudományos együttműködést indított a Velencei-tóért a Kodolányi János Egyetem és a Hallgatói Önkormányzatok Országos Konferenciája (HÖOK). A több kutatást és tudományos vizsgálatot is magába foglaló kezdeményezés célja, hogy átfogó turisztikai, szociológiai és demográfiai képet adjon a Velencei-tó térségének helyzetéről. A részleteket sajtótájékoztató keretében ismertette Domokos Tamás, a Kodolányi Egyetem elnöke és Budai Marcell, a HÖOK sajtófőnöke Székesfehérváron, az felsőoktatási intézmény székhelyén.

Otthon

Zsálya szín és stílus: a természet inspirálta modern életérzés
Otthon
Zsálya szín és stílus: a természet inspirálta modern életérzés
vous - 2025.06.23.
Egy esős reggelen talán neked is feltűnt már, milyen különleges módon találkozik a nedves, zöld növényzet a borús eget beborító felhőkkel. Ez a hangulat és színspektrum ihlette meg napjaink egyik legdivatosabb árnyalatát: a zsálya zöldet. Ez a szürkével keveredő, finom és nyugtató hatású szín elegáns megjelenést kölcsönöz bármilyen környezetnek. De miért is van ekkora sikere, és hogyan használhatjuk ezt a természet ihlette színt a mindennapokban?