Világ

Jöhet egy kis felüdülés a hőségben?

Ebben a kánikulában elég egyetlen mozdulat is, hogy úgy érezzük, elfáradtunk, és már semmihez nincs erőnk. A legjobb lenne pihenni a parton, sütkérezni a napon vagy úszni a vízben. De a munka nem áll meg, ami a melegben még stresszesebb, ezért álljon itt egy falat lángos helyett egy falat humor. Eresszétek ki a gőzt néhány percre, a jelszó: no stressz, nevetésre fel!
vous - 2015.07.06.
Jöhet egy kis felüdülés a hőségben?

Jöjjön egy szóvicc:

– Milyen az új munkád a meteorológiai intézetben?
– Még nem tudom, remélem, holnapra kiderül.

Egy örök klasszikus:

Holnap Magyarországon 30 fok lesz.
Ebből 5 Budapesten, 2 Tatabányán, a többin a kisebb falvak osztoznak.

És a végére lássuk, mit mond Murphy a munkáról:

– Szabadon kószálhatsz munkaidőben, csak mindig legyen nálad egy jegyzettömb, és vágj gondterhelt képet.
– Érdekes módon minden kolléga hétfőn vagy pénteken szokott megbetegedni. A szerda a hét legegészségesebb napja.
– Üzleti levelezésben sose kérdezz egynél többet. Több kérdés esetén úgyis csak a számodra kevésbé fontosra fognak válaszolni.

Remélem, mosolyt csaltam az arcotokra, és így már könnyebben viselitek el a hőséget!

Címkék: #nyár #stressz #vicc
Ajánlott cikkek

Top cikkek

Világ

Otthon

A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
Otthon
A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
vous - 2026.07.02.
A fiatalabb és idősebb korosztályok eltérő módon közelítik meg a bútorvásárlást: míg az idősebbek elsősorban személyesen vásárolnak, hosszabban terveznek és jobban támaszkodnak az áruházi szakemberek tanácsaira, addig a fiatalok nyitottabbak az online csatornákra, piacterekre és az impulzus alapú döntésekre. A JYSK megbízásából készült országos reprezentatív kutatás szerint ugyanakkor minden generációra igaz, hogy a bútorvásárlást továbbra is megfontolt, tudatos döntésként kezeli.