Egyéb kategória

Weisz Fanni: „Szeretném, ha az országban egyre több ember kezdené el tanulni a jelnyelvet!”

Fanni bájos személyisége mindenkit azonnal magával ragad. Ha úgy gondoljátok, hogy számotokra is ő a leginspirálóbb magyar híresség, akkor olvassátok el vele készült interjúnkat.

vous - 2016.08.25.
Weisz Fanni: „Szeretném, ha az országban egyre több ember kezdené el tanulni a jelnyelvet!”

A leginspirálóbb híresség kategóriában vagy jelölt az F&F és a JOY bloggerversenyében: téged ki vagy mi inspirál a mindennapokban?

Szeretném, ha a jelnyelv sokkal ismertebb lenne az országunkban, és egyre több ember kezdené el tanulni. Ez hajt és inspirál mindennap!

Forrás:
Facebook/weiszfanniofficial

Tudnál konkrét személyt mondani, akinek a személyisége annyira tetszik, hogy mindig ihletet tudsz belőle meríteni?

Egy igazi példaképem van, akit régóta csodálok, ő Marlee Matlin amerikai siket Oscar-díjas színésznő. Ő is képviseli a sorstársainak érdekeit, terjeszti a jelnyelvet, és már DVD-t is készített gyerekeknek! Nagy álmom, hogy egyszer személyesen találkozzak vele!

Tízezrek követnek a közösségi oldalakon, hiszen nemcsak a személyiséged, de a stílusod is nagyon sok embernek tetszik. Hogyan jellemeznéd az öltözködésed, stílusod röviden?

Fontosnak tartom, hogy tudjunk alkalomhoz illően öltözködni! Minden stílust szeretek: ha csinosnak kell lenni, akkor az vagyok, de ha lazának, akkor úgy öltözöm fel.

Az interjú itt még nem ért véget, a folytatásért kattintsatok IDE!

joy vous_11

JOY & VOUS

JOY.hu és a VOUS.hu stratégiai együttműködést kötöttek. Naponta olvashatjátok a JOY.hu szerkesztőinek, szerzőinek cikkeit nálunk, és fordítva: a VOUS szerkesztői és szerzői is vendégszerzősködnek a JOY.hu-n. Keressétek őket itt, kövessetek bennünket ott!

Ajánlott cikkek

Top cikkek

Világ

Otthon

A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
Otthon
A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
vous - 2026.07.02.
A fiatalabb és idősebb korosztályok eltérő módon közelítik meg a bútorvásárlást: míg az idősebbek elsősorban személyesen vásárolnak, hosszabban terveznek és jobban támaszkodnak az áruházi szakemberek tanácsaira, addig a fiatalok nyitottabbak az online csatornákra, piacterekre és az impulzus alapú döntésekre. A JYSK megbízásából készült országos reprezentatív kutatás szerint ugyanakkor minden generációra igaz, hogy a bútorvásárlást továbbra is megfontolt, tudatos döntésként kezeli.