Egyéb kategória

Ezért jó, ha fiatalon párkapcsolatban éltek

A húszas évek a fiatalságról, a függetlenségről szólnak, és arról, hogy végre elkezdhetitek élni a saját életeteket. Vagy mégsem? Sok lány már egészen fiatalon úgy érzi, megtalálta élete szerelmét, és vele akarja leélni az életét. De akarva-akaratlanul rátörnek a gondolatok: ezeknek az éveknek nem a bulizásról kellene szólniuk? Lehet, hogy nem kéne kapcsolatban élnem? Dehogynem!

vous - 2015.09.23.
Ezért jó, ha fiatalon párkapcsolatban éltek

Attól, hogy párkapcsolatban éltek, vagy fiatalon összeházasodtok, még ugyanúgy szórakozhattok és koncentrálhattok önmagatokra vagy a karrieretekre, mint bárki más. Inkább örüljetek annak, hogy van valaki, aki mindig mellettetek van életetek ezen szakaszában.

12 ok, hogy miért jó fiatalon kapcsolatban élni:

  • Ugyanúgy szórakozhattok, bulizhattok, mint bárki más – a különbség csak az, hogy titeket vár is valaki otthon.
  • A családotok kevésbé aggódik értetek, hiszen mindig van, aki hazakísér titeket egy buli után.
  • Nektek nem lesznek olyan problémáitok, mint a barátnőiteknek. Például, hogy "már megint nem hívott fel a srác".
  • Van egy olyan ember, aki minden nap emlékeztet arra titeket, hogy szeret és gyönyörűek vagytok.
  • Nem kell cikis vakrandikat leszervezni a Tinderen, így jobban tudtok koncentrálni önmagatokra és a karrieretekre.
  • Mindig ott lesz mellettetek valaki a legnehezebb döntéseknél, a legrosszabb napokon, és persze a kínos családi összejöveteleken.

  • Mikor a barátnőitek arról panaszkodnak, hogy nem találnak normális pasit, akkor csak hátradőltök és tudjátok: ti már megtaláltátok.
  • Minden pillanatban önmagatok lehettek, mindig mellettetek van valaki, akivel együtt sírhattok vagy nevethettek, aki mellett úgy érzitek, biztonságban vagytok.
  • Már fiatalon megtapasztalhatjátok azt, milyen érzés valakit igazán, szívből szeretni.
  • Hamar megtanuljátok azt, milyen nehézségek vannak egy kapcsolatban, és azokat hogyan kell kezelni.
  • Egy nehéz nap után mindig lesz, aki otthon vár és megvigasztal.
  • Ha smink nélkül, melegítőben fekszetek otthon, ő akkor is gyönyörűnek lát titeket.

Ajánlott cikkek

Top cikkek

Világ

Otthon

A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
Otthon
A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
vous - 2026.07.02.
A fiatalabb és idősebb korosztályok eltérő módon közelítik meg a bútorvásárlást: míg az idősebbek elsősorban személyesen vásárolnak, hosszabban terveznek és jobban támaszkodnak az áruházi szakemberek tanácsaira, addig a fiatalok nyitottabbak az online csatornákra, piacterekre és az impulzus alapú döntésekre. A JYSK megbízásából készült országos reprezentatív kutatás szerint ugyanakkor minden generációra igaz, hogy a bútorvásárlást továbbra is megfontolt, tudatos döntésként kezeli.