Negyvennégy őrülten kemény, fizikai és mentális erőpróbát igénylő, érzelmekkel, intrikákkal, hihetetlen drámákkal és fordulatokkal teli nap után véget ért a 17 játékos számára a Survivor. Az RTL Klub túlélőshow-ját a törzsi tanács döntése alapján Iliász nyerte, aki a „pokol tornácáról”, a Holtak szigetéről tért vissza a döntőre esélyesek közé. A győztes húszmillió forinttal gazdagodott, de ennél sokkal többet visz haza, hiszen a Fülöp-szigeteken eltöltött idő más emberré formálta, és olyan mentális erőt adott neki, ami hegyeket mozgat meg.
A második, egyben utolsó elődöntő a szezon legkeményebb csatáját hozta. A végkimerülés határáig küzdöttek a versenyzők, végül Feri diadalmaskodott. Ő állhatott Iliász mellé, és mehettek vissza egy utolsó estére a táborba. Másnap reggel egy meglepetéslakoma várta őket. A két férfi a műsor végére mély barátságot kötött egymással, amelynek alapja a kölcsönös tisztelet.
A Survivorben először szavazategyenlőség állt fenn a törzsi tanácson. Klaudia és Zoli ugyanannyi voksot kapott, így párbajozniuk kellett. Végül Zoli esett ki és költözött át a Holtak szigetére. Barbit nagyon megviselte legnagyobb szövetségesének elvesztése.
A Survivorben sűrűsödnek az események. Szandi nyereményét, a kényelmes, kétszemélyes matracot rafináltan használta fel, mindennap mással osztja meg ágyát. Gergő és Anita is együtt aludhat végre, a szerelmesek újra egymásra találtak a Holtak szigetén, nekik nincs szükségük matracra a boldogsághoz, és akkor képbe kerül az a bizonyos mogyorókrém...
Ha nézitek a Survivort, tudjátok, hogy az idei évad az eddigi legizgalmasabb. A péntek esti adásra ez fokozottan igaz, ugyanis egy kulcsfontosságú játékos távozik a szigetről, és ez még nem minden!
A Survivor harmadik évada bőven tartogat meglepetéseket: a keddi részben érkezik egy új lakó. Ez azért furcsa, hiszen már két törzsi tanácsot is tartottak a szigetlakók, pontosabban az Ibon törzs tagjai. Ők jelenleg hatan, míg a Buwaya törzsben még nyolcan vannak – ez a keddi részben megváltozik!
Már csak pár hét, és újra elrajtol az RTL Klub túlélőshow-ja, a Survivor! A csatorna közölte a kezdési dátumot és pár fotó is érkezett a szereplőkről.