Már megszokhattuk, hogy a sztárpárok leginkább az Instagramon jelentik be az életükbe beálló nagy változásokat. Kit Harington és Rose Leslie nem így tett – eljegyézüket igazán különleges módon jelentették be.

Ahogy azt a hét elején megírtuk nektek, a Trónok harca két szereplője, Kit Harington és Rose Leslie már jegyespár. Akkor még pusztán egy közeli ismerőstől tudta meg a világ az örömhírt, azonban a pár ezt most mindenkivel tudatta, nem is akárhogyan.
Kit és Rose egy régimódi, ám annál ötletesebb módját választotta annak, hogy közöljék, ők immár jegyespár. A The Times of London újságban jelentették be eljegyzésüket!
Ez szerepel az újságban
Közelgő esküvők
Mr K.C. Harington és Miss R.E. Leslie
Bejelentjük, a worcestershire-i David és Deborah Harington legkisebb fiának, Kitnek és az aberdeenshire-i Sebastian és Candy Leslie középső leányának, Rose-nak az eljegyzését.
Imádjuk!

Meg kell dolgozni minden egyes pontért: egy kifejezetten gonosz Trónok harca-teszt
Amikor véget ért a Trónok harca 7. évada megfogadtam, hogy elkezdem nézni újra a sorozatot a legelejéről. Egyrészt így pótolom a GOT-dózist, másrészt szeretnék minden apró részlettel tisztában lenni. Nos, eddig nem tudom, hogy mit néztem, de olyan mintha egy teljesen új sorozatot kezdtem volna el – rengeteg dologra nem emlékeztem. Hogy ne csak én érezzem magam így, ezért készítettem egy Trónok harca-tesztet.