Megosztó téma: ti az időjárásnak vagy a hónapnak megfelelően öltözködtök? Amióta beköszöntött a nyárias időjárás, több lány és nő is megmutatta már a lábait. Előkerültek a rövidnadrágok, szandálok és papucsok. Indokolt már ez a viselet?
Ha az időjárást vesszük alapul, teljesen indokolt a nyárias öltözködés, a rövidnadrágok, a miniszoknyák, a szandál és a papucs. De még csak május van! Adódik tehát a kérdés, hogy az időjáráshoz vagy a hónaphoz öltözködjünk?
Stylistunk és szerkesztőnk, Nóri és jómagam úgy gondoljuk, hogy hiába van 30 fok, ha még csak május van, mi bizony nem vennénk fel a papucsot, a szandált és a rövidnadrágot is a szekrényben hagyjuk.
Minimum június és kánikula kell ahhoz, hogy megmutassuk a lábujjainkat!
Ja, és csak festett lábujjakat mutogatunk, de ez már csak a mi kattanásunk. Visszatérve az eredeti témához: mi az időjárást és hónapot is figyelembe vesszük, ennek fejében húzzuk elő a nyárias ruhákat. Az utcák viszont már tele vannak csupasz lábbal és bőrkabáttal. Szerintetek mi a helyes dress code ilyenkor?
Írjátok meg nekünk és szavazzatok!