Egyéb kategória

Ilyen csodálatos a tetoválás, amit igazi virágokkal készítenek

Legalább egyszer majdnem mindenkiben felmerül az ötlet, hogy de jó lenne egy tetkó. Valami különleges, ami nemcsak klasszul néz ki, de még jelent is valamit. Egy ukrán tetoválóművész most olyan különleges módszerrel állt elő, amit garantáltan imádni fogtok!

vous - 2016.11.25.
Ilyen csodálatos a tetoválás, amit igazi virágokkal készítenek

Ha ötletet kerestek egy új tetoválásra, a neten több ezer inspiráló fotót találhattok. Vannak párok, akik gyűrű helyett választják ezt, míg mások a combfix helyett a combtetkót javasolják, de a rózsás vagy épp az apró méretű minták sosem mennek ki a divatból.

Objektum doboz

Objektum doboz

Egy ukrán tetoválóművész, Rita „Rit Kit” Zolotukhina most egy olyan különleges megoldással állt elő, ami teljesen feldobja a mintákat. A lány ugyanis valódi virágokkal készít tetkókat, amikkel az eredmény nagyon valóságossá válik.

Objektum doboz

Objektum doboz

Ebben a videóban megnézhetitek, hogyan használja őket!

Objektum doboz

Ajánlott cikkek

Top cikkek

Világ

Otthon

A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
Otthon
A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
vous - 2026.07.02.
A fiatalabb és idősebb korosztályok eltérő módon közelítik meg a bútorvásárlást: míg az idősebbek elsősorban személyesen vásárolnak, hosszabban terveznek és jobban támaszkodnak az áruházi szakemberek tanácsaira, addig a fiatalok nyitottabbak az online csatornákra, piacterekre és az impulzus alapú döntésekre. A JYSK megbízásából készült országos reprezentatív kutatás szerint ugyanakkor minden generációra igaz, hogy a bútorvásárlást továbbra is megfontolt, tudatos döntésként kezeli.