Egyéb kategória

Közismert tanácsok, amiket jobb, ha nem fogadtok meg!

Persze, nagyon jól hangzanak, bölcsnek tűnnek, de valójában semmire nem megyünk velük. Biztosan ti is kaptatok már olyan tanácsot, amit, később rájöttetek, nem kellett volna megfogadni!
vous - 2015.11.15.
Közismert tanácsok, amiket jobb, ha nem fogadtok meg!

A semmitmondó idézeteket már kitárgyaltuk, most azonban jöjjenek azok a tanácsok, amikre ne hallgassatok, mert úgysem lehet őket betartani, meg mert teljesen felesleg is lenne.

1. Legyen a munkád a hobbid!

Oké! Köszönjük! Valószínű, hogy a moziba járásból nem fogunk megélni, sem a vásárlásból! Éppen ezért hívják őket hobbinak.

Forrás:
GIPHY

2. Élj úgy mindennap, mintha az lenne az utolsó!

Ha ezt valóban komolyan vennénk, akkor a nap minden percében zaklatottak és idegesek lennénk, hogy holnap meghalunk. Inkább próbáljunk meg megélni minden pillanatot és szebbé tenni valamivel a hétköznapjainkat!

3. Egyik füleden be, másikon ki!

Ezt mégis hogy kell csinálni?

Persze jól hangzik, hogy ne vegyük magunkra a bántó megjegyzéseket, de mégsem tudjuk megcsinálni, hogy nem veszünk róluk tudomást.

4. Minden okkal történik!

Okok kellenek? Rosszul döntöttetek!

5. Bocsáss meg és felejts!

Ha valaki bunkó vagy teljesen megbízhatatlan, azt jobb, ha nem felejtjük el. De azért a helyén kell kezelni, mert folyton régi dolgokon bosszankodni nem egészséges.

Forrás:
GIPHY
Címkék: #tanács #tanácsok
Ajánlott cikkek

Top cikkek

Világ

Otthon

A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
Otthon
A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
vous - 2026.07.02.
A fiatalabb és idősebb korosztályok eltérő módon közelítik meg a bútorvásárlást: míg az idősebbek elsősorban személyesen vásárolnak, hosszabban terveznek és jobban támaszkodnak az áruházi szakemberek tanácsaira, addig a fiatalok nyitottabbak az online csatornákra, piacterekre és az impulzus alapú döntésekre. A JYSK megbízásából készült országos reprezentatív kutatás szerint ugyanakkor minden generációra igaz, hogy a bútorvásárlást továbbra is megfontolt, tudatos döntésként kezeli.