Egy olasz grafikus, Andrea Antoni járta a világ városait és kereste a Pantone színeit, bebizonyítandó, mennyire színes a természet. Azt hiszem, elérte a célját!
Abban egyetérthetünk, hogy a természet csodás és mindenkit másképp ihlet meg. Van, aki a divattal szeretné visszaadni az apró szépségeket és van, aki inkább festményként örökíti meg a pillanatot.
Éjszakai hóesés, hegyekkel tarkított lagúnák; nem, most nem csodálatos helyszínekről van szó, hanem ékszerekről! De hogyan függ össze a kettő? Egy kanadai cég különleges projektbe vágott bele, és olyan gyűrűket készített, amik egy komplett mesevilágot mutatnak meg.
Ilyen fehérbe borult ma reggel Zugló
Biztosan nektek is feltűnt, hogy az utóbbi időben beköszöntött a csípős hideg, és kesztyű nélkül nem is érdemes kimenni a szabadba. Hamarosan pedig nem csak a hűvös idő miatt fog ez kelleni; ma reggel például Zugló már fehérbe borult!
Ausztráliában megválasztották a legszebb éjszakai tájképet. Mi biztos nem tudtunk volna dönteni, olyan lenyűgöző műalkotások kerültek be a legjobbak közé. A mesés égboltok látványa élőben is elvarázsol minket, de ezek a képek az éjjel szépségét lélegzetelállító módon ragadták meg.
Tudjuk, hogy a körömtrendek jönnek-mennek, na de azért a művészetet én is értékelem, és ezekért a manikűrökért bizony én is odáig vagyok!