Egyéb kategória

Palvin Barbi elképesztően szexi volt a Victoria’s Secret Fashion Show-n!

Tegnap, vagyis csütörtök este rendezték meg New Yorkban az év legnagyobbszabású divatbemutatóját, a Victoria’s Secret Fashion Showt. A nívós eseménynek idén is volt magyar vonatkozása, hiszen hat év kihagyás után, a magyar szupermodell, Palvin Barbi is végigvonulhatott a kifutón.

vous - 2018.11.09.
Palvin Barbi elképesztően szexi volt a Victoria’s Secret Fashion Show-n!

A 25 éves Palvin Barbit az a megtiszteltetés érte, hogy két szettben is végigvonulhatott a Victoria’s Secret kifutóján. Az egyik egy sportos fekete összeállítás volt, a másik pedig egy rendkívül szexi ezüst darab volt. 

Objektum doboz

Legutóbb Barbi 2012-ben vonult Victoria’s Secret angyalként az év legnagyobb show-ján, most pedig úgy tűnik, újra megkapta az esélyt, hogy együtt dolgozhasson a világhírű fehérnemű márkával. Az esemény során Barbi az egyik, ha nem a legdögösebb volt az összes modell közül, ráadásul szerelme, Dylan Sprouse is ott volt vele, hogy támogassa. Mi elképesztően büszkék vagyunk Barbira, csak így tovább!

Objektum doboz

Objektum doboz

Objektum doboz

Ajánlott cikkek

Top cikkek

Világ

Otthon

A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
Otthon
A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
vous - 2026.07.02.
A fiatalabb és idősebb korosztályok eltérő módon közelítik meg a bútorvásárlást: míg az idősebbek elsősorban személyesen vásárolnak, hosszabban terveznek és jobban támaszkodnak az áruházi szakemberek tanácsaira, addig a fiatalok nyitottabbak az online csatornákra, piacterekre és az impulzus alapú döntésekre. A JYSK megbízásából készült országos reprezentatív kutatás szerint ugyanakkor minden generációra igaz, hogy a bútorvásárlást továbbra is megfontolt, tudatos döntésként kezeli.