Trend

Ez a lány kisminkelte a pasiját, a fotóért pedig megőrül az internet

Egy szabadúszó sminkes, Tatyanna Snyder feltöltött egy képet a barátjáról, Jordan Shetrone-ról az egyik közösségi oldalra. Hogy mi ebben olyan különleges? Az, hogy a barátja ki volt sminkelve, ráadásul gyönyörűen. Nem is csoda, hogy az internet teljesen megőrül a fotóért!

vous - 2016.12.09.
Ez a lány kisminkelte a pasiját, a fotóért pedig megőrül az internet

A gimnazista lány azt mondja, kilenc hónapja kezdtek randizgatni barátjával, Jordannel, aki gyakran megengedi neki, hogy rajta gyakorolja a sminkelést. Mivel az internet teljesen rákattant a fotókra, Tatyanna azt tervezi, hogy még jó néhány sminket készít barátjának – írja a Popsugar.

És hogy mindezt miért hagyja a fiú? Csakis azért, hogy boldoggá tegye a szerelmét.

A szívemet elönti a melegség, mert tudom, hogy ezt értem csinálja.

Jordan a sminkelés előtt és a sminkelés után: 

Objektum doboz

Ide kattintva pedig megnézhetitek, milyen, ha valaki csak és kizárólag ételeket használ a sminkje elkészítéséhez!

Ajánlott cikkek

Top cikkek

Világ

Otthon

A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
Otthon
A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
vous - 2026.07.02.
A fiatalabb és idősebb korosztályok eltérő módon közelítik meg a bútorvásárlást: míg az idősebbek elsősorban személyesen vásárolnak, hosszabban terveznek és jobban támaszkodnak az áruházi szakemberek tanácsaira, addig a fiatalok nyitottabbak az online csatornákra, piacterekre és az impulzus alapú döntésekre. A JYSK megbízásából készült országos reprezentatív kutatás szerint ugyanakkor minden generációra igaz, hogy a bútorvásárlást továbbra is megfontolt, tudatos döntésként kezeli.