Vajon mi sül ki abból, ha ötvözzük a gasztronómiát és az édességek világát? Ti gondolkoztatok már ilyenen? Képzeljétek, San Franciscóban van egy vállalat, akiknél a gondolatokat tettek követik, így jönnek létre különlegesebbnél különlegesebb ízű nyalókák! Mint például most a pizzás verzió.
A pizzát vagy imádjuk, vagy imádjuk. Akik azt mondják, hogy ez nem igaz, azok nem a pizzát látják maguk előtt, hanem a benne lakozó kalóriákat. De tudjátok, mi az igazi baj a pizzával? Hogy nem lehet nálunk állandóan! Vagy mégis?
„Ha tehetném, mindennap pizzát ennék!” – Óda a szénhidráthoz
„Ó, pizza! Nem bírom tovább magamban tartani azt, amit irántad érzek: nem sok jobb dolgot ismerek a világon nálad. Ahogy megérzem a számban roppanós tésztád, a fűszeres paradicsomszószod és a nyúlós sajtod elegyét, az számomra kész mámor. Ha a számhoz emellek, az számomra olyan, mint egy randevú. Csak te és én. Egybeolvadva. Ha tehetném, mindennap veled kelnék és feküdnék. Kimondom kerek perec, szeretlek!”
Nina őszinte vallomását itt olvashatjátok.
A Lollyphile egy kaliforniai cég, akik nyalókákat gyártanak, ám nem akármilyeneket. Imádnak kísérletezgetni, és új fajtákat kitalálni, így nem meglepő, hogy az áruházukban találhattok már anyatej-, wasabi- vagy akár sörízű édességet is. A vállalat az idei halloweenre is készül, ennek apropóján születhetett meg a pizzás nyalóka!
Egy darab nyalóka ára körülbelül annyiba kerül (2200 Ft), mint itthon egy normál méretű pizza, annyi előnnyel, hogy ezt nem kell darabolnotok, nem lesz tőle zsíros a kezetek, és akárhová magatokkal vihetitek. Mi szívesen kipróbálnánk egyet, vagyis Nina egész biztosan!
És ti, lányok? Ti megkóstolnátok?