Egyéb kategória

Rózsák bálja: megtaláltuk az est leggyönyörűbb ruháját

A Rózsák bálja minden évben az egyik legnívósabb jótékonysági esemény Monte Carlóban, ahol a monacói királyi család ismét túlszárnyalta minden képzeletünket ruhakölteményeikkel.
vous - 2016.03.21.
Rózsák bálja: megtaláltuk az est leggyönyörűbb ruháját

Az ünnepséget már 1954 óta minden évben megrendezik. Idén a Monte-Carlo Sporting Clubban tartották március 19-én.

Forrás:
afpforum

Az egész királyi család minden tagja kitett magáért, mégis Pierre herceg felesége, Beatrice vitte a prímet gyönyörű tűzpiros, habos-babos estélyi ruhájában. Úgy festett, mintha ő maga is egy hatalmas, vörös rózsacsokor lenne. Mi egyszerűen imádjuk!

Forrás:
afpforum

A hercegnének ráadásul nem csak a ruhája gyönyörű, ő maga is csodálatos. Nézzétek csak, hogy kiemeli a szemét a meseszép nyaklánca! Mintha csak egy tündérmeséből lépett volna ki!

Forrás:
afpforum

Ti is felvennétek Beatrice ruháját?

Ajánlott cikkek

Top cikkek

Világ

Otthon

A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
Otthon
A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
vous - 2026.07.02.
A fiatalabb és idősebb korosztályok eltérő módon közelítik meg a bútorvásárlást: míg az idősebbek elsősorban személyesen vásárolnak, hosszabban terveznek és jobban támaszkodnak az áruházi szakemberek tanácsaira, addig a fiatalok nyitottabbak az online csatornákra, piacterekre és az impulzus alapú döntésekre. A JYSK megbízásából készült országos reprezentatív kutatás szerint ugyanakkor minden generációra igaz, hogy a bútorvásárlást továbbra is megfontolt, tudatos döntésként kezeli.