Egyéb kategória

Ti küldtétek: ilyen sármosak voltak a VOUS-lányok nagypapái fiatalon

A nagypapák zseniálisak, és ezt ti be is bizonyítottátok. Rengetegen küldtétek el nekünk a papátok fiatalkori képét.
vous - 2016.02.26.
Ti küldtétek: ilyen sármosak voltak a VOUS-lányok nagypapái fiatalon

Egy pillanat alatt beleszerettünk ebbe a jóképű nagypapába, innen jött az ötlet, hogy a VOUS-lányok között is biztosan akad olyan, akinek legendásan helyes volt a nagypapája fiatalkorában. Rengeteg képet kaptunk tőletek, amit ezúton is köszönünk, és amiért ilyen lelkesek voltatok, összegyűjtöttem a VOUS-lányok leghelyesebb nagypapáit.

Akinek a nagyapója most nem került a cikkbe, ne csüggedjen, hiszen tudjátok, JÁTSZUNK MÉG ILYET! Figyeljétek a VOUS Facebook-oldalát, és keressétek a felhívást!

Legutóbb azt írtátok meg nekünk, mit szerettek leginkább a hajatokban.

Főszerkesztőnk, Eszter nagypapája

Forrás:
Mengyán Eszter

Gyöngyi nagypapája

Forrás:
Pásztor Gyöngyi

Eni nagypapája

Forrás:
Eni És Max

Anita nagypapája

Forrás:
Skuba Anita

Mónika nagypapája

Forrás:
Csiszár Mónika

Letícia nagypapája

Forrás:
Pekk Letícia

Edina nagypapája

Forrás:
Kacsó Edina

Sziszi nagypapája

Forrás:
Juhász Sziszi

Tündér nagypapája

Forrás:
Deak Tunder

Krisztina nagypapája

Forrás:
Széligné Zóka Krisztina

Bianka nagypapája

Forrás:
Dani Bianka
Ajánlott cikkek

Top cikkek

Világ

Világszerte megszerezte a B Corp™ tanúsítványt a Bonduelle
Világ
Világszerte megszerezte a B Corp™ tanúsítványt a Bonduelle
vous - 2026.02.26.
A Bonduelle elnyerte a B Corp tanúsítványt, amely a fenntartható és felelős vállalatirányítás egyik legelismertebb nemzetközi minősítése. Az elismerés visszaigazolja, hogy a vállalat működésének középpontjában a társadalmi és környezeti felelősségvállalás, valamint az átláthatóság áll.

Otthon

Nemzetközi Hygge Nap: így teremts meghitt, skandináv hangulatot az otthonodban a JYSK segítségével
Otthon
Nemzetközi Hygge Nap: így teremts meghitt, skandináv hangulatot az otthonodban a JYSK segítségével
vous - 2026.02.28.
Február utolsó napjaiban, amikor a tél már a végét járja, de a tavasz még várat magára, különösen jól esnek azok a pillanatok, amelyek lelassítanak és feltöltenek. Február 28-án, a Nemzetközi Hygge Nap alkalmából a skandináv gyökerekkel rendelkező JYSK arra hívja fel a figyelmet, hogy az otthonosság, a nyugalom és az apró örömök tudatos megélése a mindennapok része lehet – évszaktól függetlenül.