Egyéb kategória

Adam Levine tetoválása után mindannyian sellők szeretnétek lenni

Egy szexi pasit már csak egy szexi tetoválás tud még sármosabbá tenni. Bár Adam Levine esetében nincs szükség semmiféle tetkótuningra, a zenész kimaxolta a szexiséget.
vous - 2016.02.23.
Adam Levine tetoválása után mindannyian sellők szeretnétek lenni

Adam Levine az etalon pasi. Általában minden lánynak bejön, ÉNEKES, nagyon szexi és nagyon szexi, emellett pedig nagyon szexi. Ja, azt említettem már, hogy nagyon szexi? A legjobb, hogy végre elkészült a várva várt sellőtetkója. Fél évbe telt, hogy Adam hátát egy hatalmas sellőlány simogassa. Egy dolog jutott eszembe a tetoválást nézve: nemrégiben hüllő szerettem volna lenni, most pedig inkább sellő lennék.

6 months in the making. Thanks @bryanrandolph for absolutely blowing my mind with this one! Woooo hooooo!!!!

Adam Levine (@adamlevine) által közzétett fénykép,

Ajánlott cikkek

Top cikkek

Világ

Otthon

A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
Otthon
A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
vous - 2026.07.02.
A fiatalabb és idősebb korosztályok eltérő módon közelítik meg a bútorvásárlást: míg az idősebbek elsősorban személyesen vásárolnak, hosszabban terveznek és jobban támaszkodnak az áruházi szakemberek tanácsaira, addig a fiatalok nyitottabbak az online csatornákra, piacterekre és az impulzus alapú döntésekre. A JYSK megbízásából készült országos reprezentatív kutatás szerint ugyanakkor minden generációra igaz, hogy a bútorvásárlást továbbra is megfontolt, tudatos döntésként kezeli.