Egyéb kategória

Elmúlt a nyár, szétugrálták a gyerekek a trambulint?

Sok minden elveszik, elmúlik, tönkremegy egy nyáron. Van, amit meg lehet javítani, érdemes is megjavítani, mást el kell engedni. És van olyan romlás is, amit újratervezve új életre lehet szólítani. Ilyen lehet egy szétugrált, kiszolgált trambulin is. Nézzétek csak!

vous - 2019.09.04.
Elmúlt a nyár, szétugrálták a gyerekek a trambulint?
Objektum doboz

Objektum doboz

Lehet belőle a hinták mellett esetleg medence is, a még meleg napokon, amikor simogat még minket az INDIÁN NYÁR.

Objektum doboz

Ajánlott cikkek

Top cikkek

Világ

Közösen kutatja a Velencei-tó helyzetét és lehetőségeit a Kodolányi Egyetem és a HÖOK
Világ
Közösen kutatja a Velencei-tó helyzetét és lehetőségeit a Kodolányi Egyetem és a HÖOK
vous - 2025.06.12.
Tudományos együttműködést indított a Velencei-tóért a Kodolányi János Egyetem és a Hallgatói Önkormányzatok Országos Konferenciája (HÖOK). A több kutatást és tudományos vizsgálatot is magába foglaló kezdeményezés célja, hogy átfogó turisztikai, szociológiai és demográfiai képet adjon a Velencei-tó térségének helyzetéről. A részleteket sajtótájékoztató keretében ismertette Domokos Tamás, a Kodolányi Egyetem elnöke és Budai Marcell, a HÖOK sajtófőnöke Székesfehérváron, az felsőoktatási intézmény székhelyén.

Otthon

Miért fontos a kerti világítás?
Otthon
Miért fontos a kerti világítás?
vous - 2025.06.07.
Az ingatlanhoz tartozó szabadtéri területet úgy alakíthatjuk ki, ahogy csak szeretnénk: bevethetjük növényekkel, kialakíthatunk rajta egy pihenőhelyet, funkcionálisabbá tehetjük kényelmes kerti bútorokkal és akár kerti partik, szabadtéri sütögetések színhelyévé is válhat.