A Föld kiszámíthatatlan hely lett. A természeti erőforrások kimerülnek, az időjárás megbolondul, és ki tudja, meddig láthatjátok még a világ természeti csodáit. Kutatások szerint a Taj Mahal 5 éven belül, a Holt-tenger kevesebb, mint 50 éven belül eltűnhet. Ne vesztegessétek az időt, ezeket a természeti kincseket látogassátok meg minél előbb.
A Daily Infographic által közölt kutatás kimutatja, mennyi időn belül semmisülhetnek meg a világ természeti csodái a környezetszennyezés, a klímaváltozás, a természeti erőforrások kimerülése következtében.
Érdemes ellátogatnotok a Kongó-medencébe, vagy az amerikai Glacier Nemzeti Parkba, ezek ugyanis kevesebb, mint 20-25 év múlva eltűnhetnek a föld színéről.
A visszaszámlálás elkezdődött, de mi az, amit még érdemes meglátogatnotok?