Idén Kína adott otthont a Miss World szépségversenynek, november 18-án vonultak fel az országok legszebb lányai, hogy kiderüljön, ki a legszebb a szépek között. 2017-ben Miss India lett a világszépe.

Idán 67. alkalommal rendezték meg a Miss World szépségversenyt, amelyen 118 ország legszebb lányai mérték össze belső és külső értékeiket egyaránt. 2017-ben hazánkat Koroknyai Virág képviselte, aki sajnos nem jutott a legszebb 25 hölgy közé. Mi ettől függetlenül nagyon büszkék vagyunk rá!
A 2017-es Miss World abszolút legszebbje a 20 éves indiai diáklány, Manushi Chhillar lett. Chhillar győzelme azt jelenti, hogy India és Venezuela egyaránt (rekord) hatszor nyert már a verseny 67 éves történetében.

Egy szépségkirálynő vajon mindig tökéletes?
Az ország legszebb lánya, szépségkirálynő, a Miss World Hungary 2014 nyertese – bárhogy is hívjuk, Kulcsár Edina szépsége vitathatatlan. De vajon vannak-e napok, amikor egy szépségkirálynőnek sem tetszik, amit a tükörben lát? Egyáltalán mit jelent számára a szépség? És van-e takargatnivalója? Kulcsár Edinával beszélgettünk hízékonyságról, tökéletességről, plasztikázásról, önbizalomhiányról és elfogadásról.
A 20 éves szépség képzett táncos, de orvoscsaládban nőtt fel, maga is annak készül. Szabadidejében szeret festeni, és reményei szerint gyarapodni fog a nonprofit kórházak száma India vidéki területein.
Az első udvarhölgy a Mexikót képviselő Andrea Meza,
a második udvarhölgy pedig az angol Stephanie Jayne Hill lett.
Gratulálunk, gyönyörűek!