Egyéb kategória

Ezt az őrülten csinos lányt tartják a következő Einsteinnek

Sabrina Gonzalez Pasterski lehet a következő Einstein, ami leginkább azért meglepő, mert a lány még csak 22 éves, és feltűnően csinos.
vous - 2016.01.18.
Ezt az őrülten csinos lányt tartják a következő Einsteinnek

Az már rég bebizonyosodott, hogy a szép nők is lehetnek okosak, de ha egy fiatal lány ilyen sikereket ér el, mint Sabrina, az talán a többi nőt is büszkeséggel töltheti el. A csinos amerikai–kubai lány már kapott ajánlatot az Amazontól, sőt még a NASA is érdeklődik iránta. A fiatal fizikus lány 14 évesen már egyetemre járt, jelenleg a Harvardon PhD-zik.

Sok más fiatallal ellentétben Sabrina nem nagy rajongója a közösségi médiának, nincs fent egyik közösségi oldalon sem, sőt okostelefonja sincs. Van viszont saját weboldala, amit rendszeresen frissít. A PhysicsGirl.com oldalon megosztja az eddig elért eredményeit és kutatásait is publikálja.

Forrás:
http://physicsgirl.com

Szakmájában már fiatal kora óta zseninek tartják, sőt azt rebesgetik róla, hogy egy nap a legnagyobb fizikusok között fogják emlegetni. Sokan nemes egyszerűséggel csak a „következő Einsteinnek” nevezik.

Ajánlott cikkek

Top cikkek

Világ

Otthon

A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
Otthon
A fiatalok nyitottabbak az impulzusvásárlásra, az idősebbek hosszabban terveznek – így vásárolnak bútort a magyarok
vous - 2026.07.02.
A fiatalabb és idősebb korosztályok eltérő módon közelítik meg a bútorvásárlást: míg az idősebbek elsősorban személyesen vásárolnak, hosszabban terveznek és jobban támaszkodnak az áruházi szakemberek tanácsaira, addig a fiatalok nyitottabbak az online csatornákra, piacterekre és az impulzus alapú döntésekre. A JYSK megbízásából készült országos reprezentatív kutatás szerint ugyanakkor minden generációra igaz, hogy a bútorvásárlást továbbra is megfontolt, tudatos döntésként kezeli.