Imádtam, de leszoktam a műkörmökről – legyetek óvatosak ti is!
Volt egy időszakom, amikor rendszeresen eljártam manikűröztetni, és hónapok leforgása alatt különféle géllakkokat próbáltam ki. Egyszer még épített zselé is került véletlenül a körmömre – a hogyanját most inkább ne firtassuk. De most azt gondolom, jobb nekem a natúr köröm.
Imádtam, de leszoktam a műkörmökről – legyetek óvatosak ti is!
Volt egy időszakom, amikor rendszeresen eljártam manikűröztetni, és hónapok leforgása alatt különféle géllakkokat próbáltam ki. Egyszer még épített zselé is került véletlenül a körmömre – a hogyanját most inkább ne firtassuk. De most azt gondolom, jobb nekem a natúr köröm.
Imádjuk a színes körömket! De még inkább imádjuk, ha a színes körmök még kreatívak is, van bennük egy kis csillám vagy hullám. Olyan ötleteket gyűjtöttünk össze, amelyek közül biztosan találtok olyat, amit szeretnétek most azonnal elkészíttetni.
Megbotránkozni kár, az alábbi manikűrök nyilván nem a hétköznapokra készülnek, sokkal inkább megmutatják a szakma sokoldalúságát, valamint a szakemberek profizmusát. Bár az kétségtelen, hogy néhány elég durva.
Hópihe, rénszarvas, manók stb... Sok nő imádja a körmeit is karácsonyi hangulatba hozni, és kéri a már felsorolt mesés cukiságokat manikűrösétől. Ez teljesen rendben van, hiszen „kinek mi” – de nekem ez nem! Hiszem, hogy nem vagyok egyedül azzal, hogy manómentes körmökkel szeretek karácsonyozni, ezért most olyan manikűrötleteket mutatok nektek, amelyek nyomokban sem tartalmaznak hóembert, se karácsonyfát, mégis ünnepi hangulatba kerülhettek tőlük. A csillogás és az extrémebb díszítések azért jöhetnek! (Ígérem, készülünk majd egy manós, hóemberes összeállítással is!)
Az ápolt, szép kéz sosem megy ki a divatból, és bár pár évvel ezelőtt még a természetes körmök hódítottak, az utóbbi időben visszatért divatba a manikűröztetés. De mit érdemes választani?
Eljött a felismerés pillanata, és megszabadultam az hosszú, feltűnő műkörmömtől. Három teljesen egyszerű és szubjektív indokom volt rá, hogy immár a maguk valójában pompázzanak.
Mindenki Trónok harca-lázban ég, hiszen már túl vagyunk a hetedik évad első részén. Nem, nem spoilerezni szeretnék, csak rámutatni arra, hogy most egy darabig minden a Trónok harcáról fog szólni.