Rihanna nem fárad el? Annyit sokkolja a népet mostanában, hogy ezért már fizetés járna. Ja, igazából jár. Na, de a raszta mióta divat?
Átaludtunk egy évezredet, vagy mi történt? Rihanna rasztahajjal ébredt, és ezt nem szégyelli megmutatni. Pedig egy kicsit lehet, hogy kellene. Borzasztó.
Rihanna nemrég pirospaprikának öltözött, majd új kollekciójának örültünk nagyon. Nem tudom, mi lehetett a baj a mostanában igazán szép csokoládébarna hajával, és miért kellett magára tetetni ezt a madárfészket. Nem vagyok rasztahaj-szakértő, de a túl vastag tincsek engem egy egészen gusztustalan dologra emlékeztetnek.
Rihanna hatalmas csalódást okozott a Szigeten
Nincs jobb szó a Rihanna-koncertre, mint hogy: csalódás. Az amerikai énekesnő félórás késés után egy annyira langyos koncertet adott, hogy a közönség soraiban dideregve vártuk a végét. Bevallom, nagyon nem erre számítottam.
Korábbi cikkünket ITT találjátok!
Aztán persze lehet, hogy velem van a baj, és miért ne hordjon RiRi ilyen hajat, ha így érzi jól magát. De az egyszer biztos, hogy egyáltalán nem stílusos és nem szép látvány.
Most ti jöttök! Szavazzatok!